Mad Hops

Mad Hops
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mad Hops, iOS işletim sistemine sahip cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir beceri oyunu.

Mad Hops, hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir beceri oyunu olarak dikkat çekiyor.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda engellerden kaçmaya çalışan bir kurbağanın kontrolünü ele alıyoruz. Engellerden kaçmak tahmin ettiğimiz kadar kolay olmuyor. Kademeli artan zorluk seviyesine sahip olan oyunda ilk bölümler görece olarak daha kolay fakat ilerledikçe hız epey artıyor. Hız arttıkça engelleri takip etmek ve kaçmak güç bir hal alıyor. Kurbağamızı yaklaşan engellerin üzerinden zıplatmak için ekrana tıklamamız gerekiyor.

Oyunun en güzel yanlarından bir tanesi de Game Center desteği sunması. Bu özellik sayesinde arkadaşlarımızla rekabet ortamı yaratabilir ve oyundan daha fazla keyif alabiliriz. Zaten oyunda çok fazla bir hikaye derinliği olmadığı için ancak böyle bir arkadaş ortamında keyifli oluyor.

Mad Hops'ta kullanılan grafikler bu tarz bir oyundan olan beklentiler seviyesinde yer alıyor. Daha iyilerine elbette denk geldik fakat genel atmosfer olarak Mad Hops da çok kötü bir seviyede değil. Genel olarak başarılı bir oyun olarak değerlendirebileceğimiz Mad Hops boş zamanlarınızda ve kısa molalarınızda oynayabileceğiniz ilginç bir oyun.

YORUMLAR