Mad Skills Motocross Blitz

Mad Skills Motocross Blitz
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mad Skills Motocross Blitz ücretsiz olarak indirebileceğiniz, gerçekçi bir fizik motoruna sahip olan bir motosiklet oyunudur.

Mad Skills Motocross Blitz motosiklet oyunlarına meraklı oyunseverlere hitap eden bir oyundur. iPhone ve iPad cihazlar için ücretsiz olarak sunulan bu oyunda engellerle dolu parkurda ilerleyerek rakibimizi geride bırakmaya çalışıyoruz.

Oyunda çok sayıda farklı engebe özelliklerine sahip parkur bulunuyor. Bu parkurlara alışmak için birkaç alıştırma yapmak yeterli. Daha sonra gaz, fren ve denge unsurlarını iyi bir şekilde ayarlamaya başlıyorsunuz. Bilgisayara karşı oynadığımız bu oyunda multiplayer desteği de sunulmakta. Bu özelliği kullanarak arkadaşlarınızla yarış yapabilir ve keyifli bir rekabet ortamı oluşturabilirsiniz.

Gerçekçi bir fizik motoruna yer verilmiş olması oyunun inandırıcılık seviyesine olumlu katkıda bulunuyor. Ne yazık ki grafikler için aynı şeyi söylemek zor. Grafik kalitesi biraz daha iyi olabilirdi. Fakat fizik motorunun üstün yapısı dikkatleri grafiklerden alıyor. Toplamda 7 farklı arazi bulunuyor. Mad Skills Motocross Blitz’de iki farklı oyun modu yer almakta. Eğer kayda değer hareketlerle iyi bir bölüm deneyimi geçirirseniz bunu tekrar izleme şansına da sahipsiniz.

Motosiklet oyunları dikkatinizi çekiyorsa ve bu kategoride yer alan ücretsiz bir oyun arıyorsanız Mad Skills Motocross Blitz’i denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR