MapQuest 3.2 (ios)

MapQuest

3.2
MapQuest
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    10

  • Üretici

    AOL Inc.

iOS için geliştirilmiş olan Map Quest uygulaması sesli ve anlık navigasyon bilgileri sunuyor. MapQuest uygulaması tamamen ücretsiz.

iPhone, iPad ve iPod Touch üzerinde kullanabileceğiniz şık ve kullanışlı bir navigasyon uygulaması olan MapQuest, navigasyon bilgilerini anlık ve sesli olarak kullanıcıya sunuyor. Navigasyon bilgilerinin yanında anlık olarak trafik bilgisi de sunabilen uygulama, trafiğe yakalanma riskinizi de azaltıyor. Bulmak istediğiniz bir yer, restoran veya gitmek istediğiniz mekanları uygulama üzerinden arayarak bulabiliyorsunuz. Uygulama bulunan bu mekanlar hakkında size konum bilgisi dışında, telefon numarası, özellikleri ve tarihçesini de veriyor.

MapQuest uygulaması eğer çevrenizde benzinlikler var ise size fiyatlarını aktarabiliyor. Bunun dışında girmemeniz gereken bir yol var ise veya yanlış bir yere döndüğünüz zaman uyarı da veren uygulama, trafik kurallarında sizi sıkı bir şekilde uyarıyor. Sistem gereksinimlerini fazla tüketmeyip pil ömrünü de uzatan uygulamanın en güzel yönü ise tamamen ücretsiz olması. 

YORUMLAR