Math Duel 1.2 (ios)

Math Duel

1.2
Math Duel
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Math Duel, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir matematik oyunudur.

Math Duel, iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur. Adından da anlaşılabileceği gibi bir matematik oyunu olan Math Duel milyonlarca oyuncu tarafından sevilerek oynanıyor.

Aynı cihaz üzerinde iki kişi oynayabileceğiniz çok fazla oyun seçeneği yok, bu da aslında Math Duel'i daha da değerli kılıyor. Tabi ki başarılı tasarımı ve nitelikleri de oyunu oynanabilir yapan özellikleri arasında.

Math Duel, adının da ele verdiği üzere bir düello oyunu. Yani oyunu iki kişi karşılıklı aynı cihaz üzerinde oynuyorsunuz. Amacınız ise rakibinizden daha yüksek puan alabilmek. Bunun içinse yapmanız gereken soruları rakibinizden daha hızlı bir şekilde cevaplamak.

Oyun aynı zamanda konsantrasyonunuzun yüksek olmasını da gerektiriyor. Bununla birlikte şansımı deneyeyeyim ve sorunun cevabını atayım derseniz bu kez yanlış verdiğiniz her cevap için 1 puan kaybediyorsunuz.

Matematik her zaman için zihnimizi çalıştıran bir şey olduğundan dolayı aslında oyun aynı anda hem eğlenirken hem de kafanızı çalıştırmanızı, matematik ve mantık becerilerinizi geliştirmenizi sağlıyor diyebilirim.

Her yaştan oyuncuya hitap eden oyunda isterseniz bazı işlemleri kapatma şansına da sahipsiniz. Yani toplama, çıkarma, bölme ve çarpma işlemlerinden istediklerinizi kapatabiliyor, böylece ilkokul seviyesindeki bir çocuğun da oynamasını sağlayabiliyorsunuz.

Matematiği eğlenceli hale getiren bu oyunu denemenizi öneriyorum.

YORUMLAR