Max Ammo

Max Ammo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Max Ammo bol aksiyon içeren bir mobil savaş oyunudur

Max Ammo güzel grafikleri ve yoğun aksiyonu bir arada oyunculara sunan bir mobil savaş oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu olan Max Ammo'da bir dünya kurtarma hikayesinde baş role geçiyoruz. Oyunda bütün olaylar uzaydan gelen ve kertenkelemsi bir görünüme sahip olan Reptor İmparatorluğu askerlerinin dünyayı istila etmeye kalkışmasıyla başlıyor. Bu zalim kertenkelelere karşı ise tek bir kahraman gönüllü oluyor, o da biziz. Görevimiz ise savaş alanına dönmüş sokaklara çıkarak kertenkele kebabı yapmak ve şişman patronlarını avlayarak sokakları temizlemek. Bu iş için eğlenceli silah seçeneklerini de kullanabiliyoruz.

Max Ammo'nun grafikleri oldukça kaliteli. Oyunun oynanışının ise aşırı basit olduğu söylenebilir. Düşmanlarınıza saldırmak için üzelerine dokunmanız yeterli. Oyunda temel olarak siperlerin arkasında saklanarak uygun anda ateş etmeye çalışıyoruz. Siperler arasında geçiş yapmak için parmağımızı ekranda sürüklememiz yetiyor. Düşmanlarımız ateş ederken siper arkasında kalmalı, ateş bittiğinde siperden çıkarak ateş etmeliyiz. Oyunun bu aşırı basit oynanışı bir süre sonra sıkıcı olabiliyor.

TPS yani 3. şahıs kamera açısıyla oynanan Max Ammo'da RPG elementleri de bulunuyor. Bölümleri tamamladıkça kazanacağımız para ve parçalarla yeni silahlar ve ekipmanlar satın alabiliyor, kullandığımız zırh ve silahları geliştirebiliyoruz.

YORUMLAR