Max Atlantos: Büyük Takip

Max Atlantos: Büyük Takip
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    448

  • Üretici

    Unilever Inc

Max Atlantos: Büyük Takip ile Aslan Max'ın kötülüklere karşı macerasını iPhone ve iPad cihazlarınızda yaşayabilirsiniz.

Max Atlantos: Büyük Takip, hepimizin yakından tanıdığı bir karakter olan Aslan Max'ın maceralarını iPhone ve iPad cihazlara getiren heyecanlı bir aksiyon macera oyunu olarak karşımıza çıktı. Oynarken bir an bile sıkılmayacağınız oyun, ücretsiz olarak sunuluyor ve eski model iOS cihazlarda bile herhangi bir sorun olmadan akıcı bir şekilde çalışıyor. Eğer yakından tanıdığınız bir karakterin kötülüklere karşı olan mücadelesine adım atmak istiyorsanız Max Atlantos: Büyük Takip göz atmadan geçmemeniz gerekenler arasında.

Oyunda hem Aslan Max ile maceraya devam etmek hem de dilerseniz Leena adlı dişi karakterle düşmanları yenmek mümkün oluyor. Böylece hangi karakter daha çok hoşunuza gidiyorsa onunla birlikte maceranızı tamamlayabiliyorsunuz. Toplamda 10 farklı bölüm barındıran oyun, zaman zaman suyun altında ilerlerken, bazen de adalar üzerinden ilerliyor ve böylece farklı ortamlarda koşmanın ve ilerlemenin keyfini sürebiliyorsunuz.

Oyunun grafik ve ses öğelerinin kaliteli bir şekilde hazırlanmış olmaları sayesinde Max Atlantos: Büyük Takip'i oynarken görsel bir şölen yaşayacağınızı ve derin bir atmosfer içerisine girebileceğinizi belirtmek gerek. Puanlarınızı ve rozetlerinizi toplayarak gücünüzü arttırabileceğiniz ve gizli güçlerinize ulaşabileceğiniz oyun, böylelikle sıradan ilerlemeli macera oyunlarının da bir adım ötesine geçmeyi başarıyor.

Eğer Aslan Max karakterini severek takip ediyor ve onun maceralarına ortak olarak düşmanlara karşı işbirliği yapmak istiyorsanız kesinlikle yüklemeyi kaçırmamanız gereken bir oyun.

YORUMLAR