Max Bradshaw and the Zombie Invasion

Max Bradshaw and the Zombie Invasion
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    69

  • ÜRETİCİ

    Little Dragon Games

Max Bradshaw and the Zombie Invasion heyecanlı bir mobil zombi oyunudur

Max Bradshaw and the Zombie Invasion zengin bir içeriğe sahip olan ve bolca adrenalin salgılamanıza neden olan top down shooter türünde bir mobil zombi oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu olan Max Bradshaw and the Zombie Invasion'da kendimizi zombilerin dünyanın dört bir yanını sardığı bir zombi istilasının içerisinde buluyoruz. Temel amacımız ise dünyayı zombilerden temizlemek için bilim adamlarının çalışmalarını güven içinde yürütmelerini sağlamak. Bu iş için onlara zombilerle kaplı sokaklarda ve araştırma tesislerinde korumalık yapıyoruz.

Max Bradshaw and the Zombie Invasion'ın oynanışı bize GTA serisinin 1. ve 2. oyunlarını hatırlatıyor. Oyunda kahramanımızı kuşbakışı kamera açısıyla kontrol ederken arabalara binerek zombileri ezebiliyor, tanklarla sokakta terör estirebiliyor ve hatta helikoptere binerek havadan zombi katliamına devam edebiliyoruz. Oyunun grafikleri genel olarka tatmin edici bir kalite sunuyor. Eğer yoğun aksiyon içeren bir zombi oyunu oynamak isterseniz Max Bradshaw and the Zombie Invasion'ı tavsiye ediyoruz.

YORUMLAR