Max Dash 1.0 (ios)

Max Dash

1.0
Max Dash
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Max Dash ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir sonsuz koşu oyunudur

Max Dash eğer dondurma yemeyi seviyorsanız yabancılık çekmeyeceğiniz Aslan Max kahramanının başrolde olduğu bir mobil sonsuz koşu oyunudur. 

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Max Dash'ta oyuncular Algida'nın sevilen kahramanı Max'ı kontrol ederek heyecan dolu bir maceraya adım atabiliyorlar. Oyunda herşey Aslan Krallığı'nın korkunç karanlık güçler tarafından tehdit edilmesiyle başlıyor. Aslan Krallığı'nı kurtarabilecek tek kahramanlar ise Max ve arkadaşı Leena'dır. Bu yolculuklarında Max ve Leena'ya eşlik ediyoruz ve karanlık güçleri durdurmaya çalışıyoruz.

Max Dash'te temel amacımız sürekli koşarak ilerleyen Max veya Leena'yı doğru bir şekilde yönlendirmek ve önlerindeki engelleri aşarak hedeflerine ulaşmalarını sağlamak. Bu işi gerçekleştirirken bir de yol üzerindeki altınları toplamaya çalışmaktayız. Magilika dünyasında başlayan bu macerada farklı dünyaları da ziyaret ediyoruz ve birçok farklı tehlikeyle karşılaşıyoruz. Max Dash yapı olarak Temple Run gibi oyunlara benziyor. Oyunun en güzel yönü ise benzer oyunlar gibi uygulama içi satın alma işlemlerine yer vermemesi. Bu sayede oyunu her oyuncu eşit şartlar altında oynayabiliyor.

Max Dash kolay kontrolleri ve eğlenceli oynanışıyla beğeninizi kazanabilecek bir oyun.

YORUMLAR