Mechanic Panic

Mechanic Panic
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mechanic Panic'te bozulan asansörlerin yarattığı tehlikeden kaçmaya çalışıyoruz.

Mechanic Panic, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir aksiyon odaklı beceri oyunu olarak tanımlanabilir. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda, bozulan asansörlerin yarattığı tehlikeyi durdurmaya çalışan bir tamir ustasının kontrolünü ele alıyoruz. Kulağa epey ilginç geliyor değil mi?

Oyunda gerçekleştirmemiz gereken pek çok görev var. Bunlardan birincisi, tahmin edebileceğiniz gibi hayatta kalmak. Bunu başardığımız süre boyunca diğer insanları kurtarmaya da çalışıyoruz. Elbette bunu başarmak pek de kolay olmuyor çünkü asansör boşluğunda çok fazla tehlike var. Ekrana dokunarak asansör boşluğundaki duvarlar arasından yukarı doğru tırmanıyoruz. Bu esnada tepeden aşağı düşen objelerden sakınmamız gerekiyor. Duvardan duvara atlarken aşağı insanlar da düşüyor. Havadayken bunları yakalamamız ve güvenli bir şekilde duvara tutundurmamız gerekiyor.

Düşen objeler ekranda beliren oklar ile gösteriliyor. Bu okların konumunua göre atlama işlemini gerçekleştiriyor veya yerimizde bekliyor. Çok fazla beklememiz de tehlike oluşturuyor. Bu yüzden hızlı hızlı tırmanmakta fayda var.

Oyunun en güzel yanlarından bir tanesi de kendi müzik kütüphanemizi oyun esnasında dinleyebiliyor oluşumuz. Bu sayede daha kişisel bir deneyim yaşayabiliyoruz.

Genel olarak başarılı bir oyun olarak niteleyebileceğimiz Mechanic Panic, aksiyon ve beceri karşımı mükemmel bir oyun.

YORUMLAR