Medford City Asylum 1.0 (ios)

Medford City Asylum

1.0
Medford City Asylum
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Medford City Asylum klasik point and click türünde bir macera oyunu

Medford City Asylum eğer zorlu bulmacaları çözmek hoşunuza gidiyorsa size bolca eğlence sunabilecek bir mobil macera oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz Medford City bir korku oyununa benzeyen bir hikayeye sahip. Oyunda ana kahramanımız bir sigorta temsilcisi olan Aliston Ester. Aliston Ester'in macerası eski ve kullanılmayan bir akıl hastanesinin yenilenmesine karar verilmesiyle başlıyor. Restorasyon kararı alındıktan sonra bu işte çalışan işçiler akıl hastanesinde doğaüstü olaylar gerçekleştiğini öne sürerek işi bırakıyorlar. Bize de bu durumu araştırmak ve hastanenin gizemlerini çözmek görevi düşüyor.

Medford City Asylum'da temel amacımız farklı mekanları dolaşarak ipuçlarını toplamak ve çeşitli eşyaların da yardımıyla karşımıza çıkan bulmacaları çözmek. El çizimi 2 boyutlu grafiklerin yer aldığı oyunda görsel kalitenin gayet yüksek olduğu söylenebilir. Ses efektleri de atmosferi güçlendirmekte. Loş hastane odalarını gezerken kapı sesleri, ayak sesleri, gök gürültüsü gibi sesler size oyunun içindeymişsiniz havası yaşatıyor.

Point and click türünün güzel bir örneği olan Medford City Asylum eğer hikaye odaklı oyunları seviyorsanız hoşunuza gidecektir.