Mega Jump 2 1.3.0 (ios)

Mega Jump 2

Mega Jump 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mega Jump 2 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur

Mega Jump 2 bağımlılık yapıcı bir oynanışa sahip olan ve boş zamanlarınızı keyifli bir şekilde değerlendirmenize yardımcı olan bir mobil beceri oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Mega Jump 2'de ilk serinin oyununun kahramanı olan Redford ve ormandaki arkadaşları geri dönüyor ve bizi daha eğlenceli bir maceraya davet ediyorlar. Bu macerada hazine peşinde koşuyoruz ve gökyüzüne doğru yol alıyoruz. Havada asılı olan altınları ve diğer hazineleri toplamak içni sürekli zıplamamız ve ekrandaki engellere takılmadan yol almanız gerekiyor. Bu işi başarabilmek için reflekslerimizi etkili bir şekilde kullanıyoruz.

Mega Jump 2'de işimizi oldukça kolaylaştıracak bonuslar da bulunmakta. Bu bonuslar kahramanımıza geçici bir süre avantaj kazandırıyor ve süper hızlara çıkarak oldukça çabuk bir şekilde yükselmesine ve önüne çıkan engellerden zarar görmemesine yardımcı oluyor. Mega Jump 2'de oyunculara çok sayıda farklı bölüm sunulmakta. Oyun genel olarak göze hoş görünen sevimli 2 boyutlu grafiklere sahip.

Mega Jump 2 her yaştan oyun severin keyifle oynayabileceği bir mobil oyun olarak özetlenebilir. 

YORUMLAR