Merge Dragons 3.10.1 (ios)

Merge Dragons

Merge Dragons
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Eğlence dolu bulmacalar bizleri bekliyor.

Gram Games Limited imzası ile geliştirilen Merge Dragons ücretsiz bir bulmaca oyunu olarak yayınlandı.

Mobil platformda 10 milyon oyuncu tarafından ilgiyle oynanan başarılı oyun 4.5 gibi bir inceleme skor puanına da sahip olarak adından söz ettiriyor. Renkli bir atmosfere sahip olan yapım 100’den fazla farklı seviye ile oyunculara eğlence dolu dakikalar sunuyor.

Kendi ejdarha kampımızı inşa edeceğimiz oyunda 17 fakrlı ejderha soyunu keşfetmeye çalışacak ve ejderhalar beslemeye çalışacağız. Oyuncular ejderhalarını hayatta tutabilmek için yaşam özünden faydalanacaklar. 600 farklı görevin ve bulmacanın yer aldığı yapım da diğer bir yandan da becerilerimizi geliştirecek ve gizli seviyeleri de çözmeye çalışacağız.

İnternet bağlantısı gerektirmeden oynanan başarılı yapım da diyarımızı da geliştirirken dilediğimiz objeleri de birleştirebileceğiz. Google Play’de Editörün Seçimi olarak boy gösteren Merge Dragons 10 milyondan fazla oyuncusu tarafından keyifle oynanmaya devam ediyor. Son güncellemesini de 10 Ekim’de alan yapım zengin içeriği ve kaliteli grafikleri ile herkesi büyülüyor.

Dileyen oyuncular mobil bulmaca oyununu ücretsiz olarak mobil telefon ve tabletlerine indirerek oyunun tadını çıkarabilirler.

İyi eğlenceler dileriz.

YORUMLAR