Meshi Quest: Five-star Kitchen

Meshi Quest: Five-star Kitchen
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Meshi Quest: Five-star Kitchen, SQUARE ENIX'in iPhone ve iPad'de oynanabilir restoran oyunu.

Meshi Quest: Five-star Kitchen, en iyi Japon yemeklerini yaptığınız zaman yönetimi oyunu. SQUARE ENIX’in iOS platformuna da ücretsiz çıkardığı oyunda suşi restoranınıza gelen müşterilerinizi en iyi şekilde karşılayabilmek için uğraş veriyorsunuz. Zamanı çok iyi değerlendirmeniz gereken eğlenceli bir oyun.

Mobil platformda da kaliteli oyunlar çıkaran SQUARE ENIX’in yeni oyunu Meshi Quest, farklı restoranlara girip Japon yemekleri hazırladığınız harika bir oyun. Oyuna ilk başladığınızda suşi restoranında çalışıyorsunuz ancak para kazanmaya başladıkça restoranınızı genişletiyor, sadece Japon yemeklerinin olduğu yeni restoranlar açıyorsunuz. Japon yemekleri demişken, 200’e yakın Japon yemeği hazırlıyorsunuz. Suşi, yakitori, ramen, noddle, curry soslu katsu ve daha nice Japon mutfağının en iyi yemeklerini hazırlıyorsunuz.

Dokun, sürekle ve bırak kontrol sistemiyle eğlence oynanış sunan Meshi Quest’de aynı suşi restoranında ömür boyu çalışmak istemiyorsanız, siparişleri olabildiğince hızlı ve de müşterilerinizin istediği şekilde hazırlamanız gerekiyor.

YORUMLAR