Micro Machines

Micro Machines
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Micro Machines mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur

Micro Machines bir dönemlerin efsane yarış oyunları arasında yer alan klasik oyunun günümüz mobil cihazları için elden geçirilmiş versiyonu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir yarış oyunu olan Micro Machines ilk olarak 90'lı yılların başında bilgisayarlar için çıkış yapmıştı. Oyuncak arabaları yarıştırdığınız bu oyun içerdiği aksiyon ile dikkat çekiyordu. Oyunda sadece arabalarımızla son hızda yarışmıyorduk; bunun yanı sıra araçlarımıza silahlar ekleyerek yarışlar esnasında rakiplerimizi yok etmeye çalışıyorduk. Aradan geçen 20 senenin ardından orijinal oyunun geliştiricisi Codemasters, Chillingo ile el ele vererek Micro Machines'i daha da geliştirerek beğenimize sundu.

Micro Machines'in yeni mobil versiyonu geliştirilmiş grafikler ve iyileştirilmiş oyun dinamiklerine yer veriyor. Oyunda kahvaltı masası, bilardo masası, lavabolar gibi evin içerisinde sıkça gördüğümüz yerlerde yarışmaktayız. Oyunda 63 farklı araç seçeneğine sahibiz. Bu araçları da değişik silahlarla kuşatabiliyoruz.

Farklı oyun modlarına yer verem Micro Machines'in en güzel özelliği ise online oyun modu. Bu modda diğer oyuncularla yarışabiliyor ve savaşabiliyoruz.

YORUMLAR