Microphone + Recording PRO

Microphone + Recording PRO
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,722

  • Üretici

    24/7 apps LTD

Microphone + Recording PRO adlı uygulama sayesinde iPhone, iPad veya iPod Touch aracılığıyla kolayca ses kaydı yapabilirsiniz.

iOS kullanıcıları için hazırlanan Microphone + Recording PRO adlı bu ufak boyutlu uygulama, cihazınızın dahili mikrofonu kullanarak her türlü ses kaydı yapmanızı sağlıyor. Uygulama üzerinde 6 adet buton bulunuyor ve bunlardan micON yazılı olan kayıt esnasında mikrofonu açıp kapatmaya yarıyor. Alt sırada bulunan butonlar ise sağ baştan sırasıyla kayıt başlatmaya, kayıt listesine ulaşmaya, yapılan en son kaydı dinlemeye, sesi kapatmaya ve ekolayzıra gitmeye yarıyor.

Yapılan kayıtlar listelendiği zaman, kayıtları silme, kayıtların isimlerini değiştirme ve kayıtları tekrar dinleme gibi seçenekler mevcut oluyor. Bununla birlikte yapılan kayıtlar iTunes yardımı ya da Wifi bağlantısı ile birlikte Facebook, Twitter gibi sosyal ağlarda direk olarak paylaşılabiliyor. Retina Display desteği de bulunan MicPro uygulaması, iPhone, iPad ve iPod Touch üzerinde rahatlıkla çalışabiliyor.

YORUMLAR