Minesweeper 1.0 (ios)

Minesweeper

1.0
Minesweeper
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Minesweeper, akıllı cihazınızdan mayın tarlası oynamanızı sağlayan mobil bir oyun.

Apple iOS 8 ile birlikte mobil cihazları için widget desteğini tanıtmıştı. Bu sayede artık telefonu açmadan kilit ekranıyla birçok şey yapmak mümkün hale geldi. Yapılabilecek onlarca şeyden biriside ekran kilidinde oyun oynamak. Bu bölümde bahsedeceğimiz Minesweeper ise kilit ekranında oynamak için tasarlanmış güzel bir oyun.

Bilgisayarda herkesin mutlaka oynadığı eskimeyen mayın tarlası oyunu Minesweeper ismiyle Apple Store'da yer alıyor. Ücretli olarak satılan bu oyunu iPhone ve iPad cihazınızın kilit ekranını kullanarak rahatlıkla oynayabilirsiniz. Oyunu oynayabilmek için sadece satın almanız gerekli ve bunun dışında başka hiçbir şey yapmanız gerekmiyor.

Akıllı cihazınızın üst bölümünü aşağıya çekerek oyunu açıp kendinize göre düzenleyebilirsiniz. 3 farklı zorluk seviyesinden birini seçip mayın sayısını ayarladıktan sonra basit ama eğlenceli bu oyunu istediğiniz kadar oymana imkanınız var. Oyunu oynarken telefonunuza gelen bildirimleri de kontrol etmeniz mümkün. 

Oyunu kapattığınızda otomatik olarak kayıt işlemi gerçekleşiyor. Yani tekrar oyunu oynamak istediğinizde yeniden başlamıyor, kaldığınız yerden devam ediyorsunuz. Sayılı widget oyunları arasında Minesweeper oldukça iyi bir alternatif gibi duruyor.

YORUMLAR