Mini Racing Adventures 1.0 (ios)

Mini Racing Adventures

1.0
Mini Racing Adventures
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mini Racing Adventures, karşımıza sürükleyici bir yarış oyunu olarak çıkıyor.

Mini Racing Adventures, hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir yarış oyunu.

Aksiyon odaklı yapısıyla beğenimizi kazanan Mini Racing Adventures'da rakiplerimizi alt etmeye ve tehlikeli parkurları sağ sağlim tamamlamaya çalışıyoruz. Elbette bunu başarmak pek kolay olmuyor çünkü aynı anda birden fazla şeyi takip etmeye çalıştığımız için dikkatimizi zaman zaman dağılabiliyor.

Oyuna adım attığımızda görsel açıdan tatmin edici bir arayüzle karşılaşıyoruz. Hem yarıştığımız ortamlar hem de araçlarımızın tasarımı beklentilerimizi fazlasıyla karşılıyor. Gelişmiş fizik motoru da kalite algısını bir adım yukarı taşıyor. Araçların parkurlar üzerinde ilerlerken ortaya çıkarttıkları görüntüler fizik motorunun başarısını her seferinde tekrar gösteriyor.

Oyunda kullanabileceğimiz farklı araç tipleri mevcut. İyi haber ise tüm bu araçları upgrade edebilme seçeneğine sahibiz. Kazandığımız puanları kullanarak araçların teknik özelliklerini ileri taşıyabiliyoruz.

Oyunda buggy'ler, motosikletler ve hatta ATV'leri dahi kullanma fırsatına sahip oluyoruz. İster kendi kendimize rekor denemeleri yapabiliyor istersek de arkadaşlarımıza karşı yarışabiliyoruz. Elde ettiğimiz skorları sosyal medya kanalları üzerinden takipçilerimizle paylaşabilme imkanımız da var. Yarış oyunları dikkatinizi çekiyorsa Mini Racing Adventures'ı denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR