Mini Truck 1.1 (ios)

Mini Truck

1.1
Mini Truck
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mini Truck, 8 bit grafikleriyle nostalji yaşatan eğlenceli bir kamyonet yarışı oyunu.

Mini Truck, yüksek kalitede görseller sunan oyunlardan ziyade eğlence dozunun artırıldığı oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız hoşunuza gidecek nostalji havası estiren bir yapım. iPhone ve iPad’lerde de ücretsiz oynanabilir olan oyunda mini kamyonumuzla trafiğin yoğun bir şehirde olabildiğince yol almaya çalışıyoruz.

8 bit görsellere sahip oyunlar her zaman daha çekici olur. Çünkü hem tüm cihazlarda oynanabilir, hem hiçbir ücret ödemeden bitirme yoluna kadar gitme şansı sunar, hem de son derece basit oynanış sunmasına rağmen bağımlılık yapacak kadar eğlenceli oynanış sunar. Mini Truck ta bu türde bir iOS oyunu. Ufak boyutlu olduğundan hızlı bir şekilde indirip oynamaya başlayabildiğimiz oyunda mini kamyonun direksiyonu başına geçiyoruz.

Oyunda amacımız trafiğe takılmadan olabildiğince fazla yol alabilmek. Trafik oldukça yoğun olduğundan ve de durma lüksümüz olmadığından bunu başarabilmek son derece zor. Yol boyunca karşımıza arabalardan levhalara, trafik ışık lambalarından hayvanlara farklı engeller çıkıyor. Bu engelleri aşmak için ekrana dokunmamız yeterli oluyor. Ancak trafik hiç durmadığından bunu zamanında ve düşünmeden yapmamız gerekiyor. Kararsız kalmayı affetmeyen bir oyun diyebilirim.

Sadece tek başımıza oynayabildiğimiz oyunda üç zorluk seçeneğimiz var. Zorluk düzeyini ne kadar artırırsak trafiğin yoğunluğu da o kadar artıyor. Reflekslerinizi geliştirmek istiyorsanız kesinlikle zorda oynamalısınız.

YORUMLAR