Minuum Keyboard 1.0 (ios)

Minuum Keyboard

1.0
Minuum Keyboard
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Minuum Keyboard, iOS 8 için tasarlanmış üçüncü parti klavye uygulamalarından biridir.

Minuum, iOS 8’li iPhone ve iPad’inizde kullanabileceğiniz kaliteli üçüncü parti uygulamalardan biridir. Küçük ekranlı iPhone kullanıcısıysanız ve de parmaklarınızın iriliğinden dolayı yazmakta güçlük çekiyorsanız Minuum adlı klavyeyi yükleyerek bu sorunu giderebilirsiniz.

Minuum’un standart ve küçük klavyesini kullanarak anlık mesajlaşma uygulamalarında ve iş yazışmalarınızda karşınızda kişiyle olduğundan çok daha hızlı iletişime geçebilirsiniz. Yazdığınız kelimeyi, yanlış yazdığınız kelimenin düzeltilmiş şeklini ve önerilen kelimeyi gösterebilen klavye, yazdığınız metinleri hafızasına kaydederek ilerleyen kullanımlarda daha doğru önerilerde bulunabiliyor. Yanlışlıkla kaydettiğiniz bir kelimeyi basılı tutarak silme şansına da sahipsiniz.

Minuum ile kelimeyi silmek, boşluk bırakmak, noktalama işaretlerini kullanmak, tam ve mini klavye arasında geçiş yapmak için tek yapmanız gereken parmağınızı kaydırmak. Zaten bu hareketleri nasıl uygulayacağınız uygulamanın içerisinde resimli olarak yer almakta.

Minuum Keyboard Özellikleri:

  • Daha fazla ekran sunan Mini klavye seçeneği
  • Yazma stilinizi öğrenerek hareket eden akıllı otomatik düzeltme özelliği
  • Kelime listenizi, kelime kombinasyonlarınızı, dil kullanım kalıplarınızı öğrenen öngörü motoru
  • Kişiselleştirilebilir sözlük
  • Hareket kısayolları