Miss Hollywood 1.5 (ios)

Miss Hollywood

1.5
Miss Hollywood
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    35

  • Üretici

    Budge Studios

Miss Hollywood, çocukların ilgiyle oynayacakları farklı bir oyun.

Miss Hollywood, çocukların ilgiyle oynayabilecekleri ücretsiz bir oyun. Hayvan bakımı ve hayvan süsleme üzerine kurulu bir oyun yapısına sahip olan Miss Hollywood'u iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde sorunsuz olarak oynayabiliyoruz.

Oyundaki temel amacımız Hollywood'da boy göstermek isteyen sevimli dostlarımızı süslemek, onların bakımlarını yapmak ve en sevdikleri yiyeceklerle beslemek. Bunları yaparken pek çok görevle karşı karşıya geliyoruz.

Mini görevler ve oyunlar sayesinde monoton hava biraz olsun kırılıyor. Sürekli aynı şeyleri yaptığımız için çok uzun soluklu olacağını düşünmüyorum fakat en nihayetinde bu oyun çocuklar için tasarlanmış ve içinde barındırdığı öğeler bu amaca fazlasıyla hizmet ediyor.

Oyunda köpekleri hazırlamak için onlara banyo yaptırıyoruz, tüylerini kurutuyoruz ve onları en şık kıyafetler ile giydiriyoruz. Daha sonra acıkan köpekleri lezzetli kurabiyeler ve kekler ile beslememiz gerekiyor. En sonunda köpeklerin fotoğraflarını çekip farklı platformlarda paylaşabiliyoruz.

Genel olarak herkesin oynayabileceği bir oyun değil fakat çocukların fazlasıyla seveceği bir deneyim sunuyor. Ücretsiz olması da en büyük avantajı.

YORUMLAR