Mix+Smash: Marvel Super Hero Mashers

Mix+Smash: Marvel Super Hero Mashers
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mix+Smash: Marvel Super Hero Mashers süper kahramanları savaştırdığınız bir dövüş oyunudur

Mix+Smash: Marvel Super Hero Mashers favori Marvel kahramanlarını kötü kahramanlarla savaştırabileceğiniz keyifli bir mobil dövüş oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir süper kahraman oyunu olan Mix+Smash: Marvel Super Hero Mashers güzel bir konsepte sahip. Oyun bize Örümcek Adam, Hulk, Iron Man, Kaptan Amerika gibi süper kahramanları birleştirip karıştırma imkanı veriyor. Bu sayede en sevdiğiniz kahramanların parçalarınıbir araya toplayabiliyor ve hepsinin yeteneklerinden faydalanabiliyorsunuz. Oyunda kendi kahramanımızı oluşturduktan sonra Dr. Octopus ve Ultron gibi kötü adamlar ve hizmetkarlarıyla savaşmaya başlıyoruz.

Mix+Smash: Marvel Super Hero Mashers'da oyuna seçeceğimiz kahramanların özelliklerini MixLab adlı karıştırma laboratuarında karıştırmakla başlıyoruz. Kahramanların bacak, kol ve baş gibi uzuvlarını bir araya getirdikten sonra yetenekleri de birleştiriliyor. Bu adımdan sonra senaryoyu takip ederek düşmanlarla dövüşüyoruz. Bu dövüşlerde yapmamız gereken şey ekranda belirtilen komutları zamanında gerçekleştirmek. Kimi zaman parmağımızı ekranda sürükleyerek, kimi zaman ekrana seri bir şekilde arka arkaya dokunarak özel hareketleri gerçekleştiriyoruz.

Mix+Smash: Marvel Super Hero Mashers'ın grafikleri genel olarak tatmin edici kalitede.

YORUMLAR