MMX Hill Climb 1.0.2077 (ios)

MMX Hill Climb

MMX Hill Climb
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MMX Hill Climb, iOS platformunda ücretsiz indirilmeye sunulan en iyi off-road yarışı oyunu.

MMX Hill Climb, iPhone ve iPad cihazlarda ücretsiz oynanabilir en kaliteli grafik ve gerçekçi oynanışa sahip off-road yarışı oyunu diyebilirim. Klasik araba yarışı oyunlarından sıkılıp online oynayabileceğiniz sıradışı yarış oyunları arayışına girdiyseniz kesinlikle indirip göz atmalısınız.

Görsel şölen yaşatan online offroad yarış oyununda rakipleriniz gerçek oyunculardan oluşuyor. Kimi zaman çölün, kimi zaman şehrin, kimi zaman da karlı dağların ortasına kurulmuş engebeli pistlerde birebir yarışlara katılıyorsunuz. Devrilenin yenik düştüğü yarışlarda benzininiz yettiği (benzin depolarını toplayarak takviye yapabiliyorsunuz) ve de devrilmediğiniz sürece yarışa devam ediyorsunuz. Ne kadar uzun mesafe giderseniz puanınız o denli çoşuyor.

Yarışta kontrolü sağlamak için sol ve sağ yandaki butonları kullanıyorsunuz. Gaz ve freni kararınca ve yerinde kullanmanız devrilmemeniz için önemli. Rakibiniz devrildikten sonra çıkamadığınız noktalarda yeniden deneme yapabiliyorsunuz ancak şansınızı ne kadar zorlarsanız benzinden o kadar harcamış olacağınızdan gaz ve fren butonlarını çok iyi kullanmanız gerekiyor. Daha öncesinde fizik tabanlı yarış oyunu oynadıysanız kontrol sistemine hemen alışacağınızı düşünüyorum.

YORUMLAR