Moana: Rhythm Run

Moana: Rhythm Run
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Moana: Rhythm Run, Disney yapımı aksiyon macera oyunu.

Moana: Rhythm Run, Disney’in animasyon filminden uyarladığı aksiyon yüklü macera oyunu. Filmin baş karakterlerinden Moana ve Maui ile Güney Pasifik’te bulunan antik taşı kurtarmak için yolculuğa çıkıyoruz. Hem iPhone hem de iPad'de keyifli oynanış sunan yapımı Disney filmleri kadar oyunlarını da takip edenlere öneririm.

Kredi Kartsız Amerika App Store Hesabı Açma

Disney animasyon filmlerini kaçırmayan herkesin keyif alarak oynayacağı iki boyutlu kaliteli görseller sunan aksiyon oyunu Moana’da uzak adalara seyahat ediyor, korsan gemilerine biniyor, canavarların bölgesinde savaşıyoruz. Oynanabilir 70 seviye var ve her seferinde farklı bir yerde açıyoruz gözümüzü.

Filmin orijinal müziklerinin kullanıldığı oyunda genç yol bulucu Moana, yarı tanrı yarı insan Maui, Moana’nın babası aynı zamanda adanın sevilen – saygı duyulan ismi Tui ile Moana’nın babası Sina, Moana’nın evcil hayvanı Pua, çılgın horoz Heihei dahil birçok oynanabilir karakter mevcut. Oyun zaten ücretli olduğundan ekstra satın alım yapmadan karakterlerden istediğinizi seçip istediğiniz yerde oynayabiliyorsunuz.

YORUMLAR