Mobil Kaza Tutanağı

Mobil Kaza Tutanağı
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    870

  • Üretici

    Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi

Mobil Kaza Tespit Tutanağı uygulamasıyla iPhone ve iPad cihazlarınızdan kolayca tutanaklarınızı doldurabilirsiniz.

Trafikte yol alırken gerçekleşen kazalar her an her yerde başımıza gelebiliyorlar ve kazaların ardından kaza tutanaklarının tutulması elbette mecburi. Bu kaza tutanakları sayesinde sigorta şirketleri ve emniyet birimleri de kazanın nitelikleri hakkında bilgi edinebiliyor ve ona göre işlem gerçekleştirebiliyorlar.

Fakat bu tutanakların kağıt üzerinde doldurulması nedeniyle tutanaklar doldurulana kadar geçen vakitte trafiği felç etmek de mümkün. Tabii ki yoğun bir günde trafiğin bu hale gelmesi herkesi rahatsız edeceğinden dolayı hazırlanan resmi Mobil Kaza Tutanağı uygulaması oldukça verimli iPhone ve iPad uygulamalarından birisi haline geliyor.

Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi tarafından yayınlanan uygulama kullanılarak hazırlanan tutanaklar direkt olarak yazılı tutanakların yerine geçiyorlar ve böylece hiç efor sarfetmeden kazanın durumu hakkında sigorta şirketlerini ve emniyeti bilgilendirebiliyorsunuz.

Kazaya karışan tarafların TC kimlik numaraları uygulamaya girildiğinde neredeyse tüm bilgiler hazır olarak geliyorlar ve böylece herşeyi baştan girmeye gerek kalmıyor. Gerekli yönlendirme ve öneriler uygulama içerisindeki adımlarda yer aldıkları için form doldurma sırasında yanlışlıklar yapmak da neredeyse imkansız.

Eğer kazaya karışmanız durumunda herşeyi kolayca halletmek ve gereksiz vakit kayıplarına engel olmak istiyorsanız uygulamayı devamlı olarak iOS cihazlarınızda bulundurmayı unutmayın.

YORUMLAR