MOBIUS FINAL FANTASY 1.0.101 (ios)

MOBIUS FINAL FANTASY

MOBIUS FINAL FANTASY
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MOBIUS FINAL FANTASY mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir online RPG oyunudur

MOBIUS FINAL FANTASY oyun konsollarımızdan alışık olduğumuz Final Fantasy serisini mobil cihazlarımızla uyumlu bir şekilde bize sunan bir rol yapma oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlar ve iPad tabletler için geliştirilmiş bir oyun olan MOBIUS FINAL FANTASY, Square Enix'in diğer mobil oyunlarından farklı bir şekilde ücretsiz olarak oyun severlere sunuluyor. MOBIUS FINAL FANTASY'de kaos içerisindeki bir dünyaya konuk oluyoruz. Oyunda yönettiğimiz kahramanımız ise geçmişte neler yaşadığını, buy dünyaya nasıl geldiğini hatırlamıyor. Fakat gizemli bir ses ona kılavuzluk ediyor ve bu dünyayı kurtarabilecek güce sahip olduğunu söylüyor. Oyunun hikayesi bu anlamda biraz klişe olsa da ilerledikçe oyun ilginizi çekmeyi başarıyor.

MOBIUS FINAL FANTASY'nin klasik Final Fantasy oyunlarından biraz fakrlı bir oynanışı var. Oyunda kahramanımız adım adım ilerliyor. Görev seçtikten sonra kahramanımız otomatik olarak yol alıyor ve karşısına çıkan düşmanlarla savaşıyor. Oyunun savaş sistemi eski Final Fantasy oyunlarında olduğu gibi sıra tabanlı şekilde hazırlanmış.

MOBIUS FINAL FANTASY'nin grafikleri oldukça başarılı. Ayrıca güzel ara sahneler ve seslendirmeler oyunu basit bir mobil oyun olmaktan kurtarıyor.

YORUMLAR