Modern War 4.0 (ios)

Modern War

4.0
Modern War
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    140

  • Üretici

    GREE, Inc.

Modern War başarılı bir strateji oyunudur

Modern War çoklu oyuncu yapısıyla öne çıkan ve size bolca eğlence sunan bir mobil strateji oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz olan bir oyun olan Modern War'da tarafımızı seçiyoruz ve dünya hakimiyeti için mücadeleye girişiyoruz. Modern War bize farklı düşmanlarla karşılaşarak ülke ülke dünyayı fethetme ve savaşın bütün heyecanını yaşama imkanı veriyor.

Modern War'da sıfırdan başladığımız mücadelemizde savaşları kazandıkça gücümüzü arttırabiliyoruz ve daha güçlü düşmanlara diş gösterebiliyoruz. Ayrıca diğer oyuncularla ittifaklar oluşturarak daha da güçlü hale gelebiliyor ve topyekün savaşlara girişebiliyoruz. Modern War bize özel ödüllü turnuvalara katılabilme imkanı da vermekte.

Modern War diğer oyuncularla oynayabildiğimiz bir oyun. MMORPG türüne yakın bir strateji oyunu olan Modern War'da savaş gücümüzü oyunda ilerledikçe arttırmaktayız. Bu iş için kaynak kontrolü önem taşıyor ve diğer oyuncuları savaş alanında mağlup ederek kaynaklarımızı arttırabilmekteyiz. Savaşlarda hem deniz, hem kara, hem de hava kuvvetlerimizi etkili bir şekilde kullanmalı ve galibiyete giden yolda önümüzdeki bütün engelleri aşmalıyız.

YORUMLAR