Mold on Pizza

Mold on Pizza
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mold on Pizza her yaştan oyuncuya hitap eden bir stareteji oyunudur

Mold on Pizza fantastik bir pizza diyarını fethetmeye çıktığınız oldukça eğlenceli bir mobil strateji oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Mold on Pizza'da küçük bir küf tanesi olan Pang adlı kahramanımızın maceralarına ortak oluyoruz. Pang bir gün kendi halinde havada dolanırken oldukça cezbedici bir kokuyla kendisinden geçiyor. Bu kokunun nefis bir pizzadan geldiğini keşfeden Pang hemen pizzaya doğru yönleniyor. Fakat koruyucu maddelerin pizzayı çevrelediğini fark etmeyen Pang kouyucular tarafından saldırıya uğruyor. Bu olay üzerine oldukça sinirlenen Pang kahveden arkadaşlarını toplayarak geri dönüyor ve sıkıntıyı kökünden çözmek için koruyucuların karşısına çıkıyor.

Mold on Pizza'da pizza diyarının farklı bölgelerine konuk olarak koruyucularla savaşmaktayız. Bu saçalarda farklı küf türlerinden yardım almaktayız. Karşımıza çıkan dev bölüm sonu canavarlarına karşı ise süper yeteneğmiz olan nemlendiriciyi kullanabiliyoruz. Bu özellik sayıca koruyuculardan az olduğumuz durumlarda veya köşeye sıkıştığımız anlarda oldukça işimize yarıyor.

Plants vs. Zombies tarzı bir oyun yapısını ilginç bir hikayeyle birleştiren Mold on Pizza eğer boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde değerlendirmek isterseniz hoşunuza gidebilir.

YORUMLAR