Mole Rescue

Mole Rescue
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mole Rescue, yuvasını kaybeden köstebeklere yardımcı olarak onların yuvalarını bulmaya çalışacağınız eğlenceli bir iOS bulmaca oyunu.

Mole Rescue, adının anlamı itibariyle bir iOS köstebek kurtarma oyunu. Bulmaca oyunları kategorisinde yer alan bu oyundaki amacınız kaybolan köstebeklerin yuvalarını bulmasını sağlamak.

Ücretsiz ve oldukça eğlenceli bir bulmaca oyunu olan Mole Rescue'nun en güzel yanı ise iPhone ve iPad sahipleri tarafından ücretsiz indirilip oynanabiliyor olması.

Yüze yakın bölümden oluşan oyunda her bölümün heyecanı ayrı. Bu nedenle bir solukta bitirebileceğiniz bir oyun değil. Fakat çok da fazla zamanınızı almayacaktır.

Oynaması son derece kolay olan Mole Rescue'da kaybolan köstebekler ile bir de onların yuvaları bulunuyor. Onların yuvalarını bulmalarını sağlamak ise sizin işiniz.

Oyun alanı üzerindeki yuvaları deneyerek bulacağınız oyun boş vakit geçirme ya da basit eğlence amaçlı olarak oynanabilir. Eğer son zamanlarda yeni oyunlar arıyorsanız ve bulamıyorsanız, Mole Rescue'yu kesinlike denemenizi tavsiye ederim.

Oynadıkça daha da fazla oynamak isteyeceğiniz oyunlardan bir tanesi olan Mole Rescue ücretsiz olarak sunulduğu gibi oyun içerisinde de satın alma işlemleri sunmuyor. Yani oynayabilmek için herhangi bir ücret ödemenize gerek yok.

Tüm köstebeklerin yuvasını bulmaya çalışacağınız oyuna mutlaka bir göz atın!

YORUMLAR