Monster Truck Extreme Dash

Monster Truck Extreme Dash
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Monster Truck Extreme Dash, canavar kamyonlarla akrobatik hareketler yapabileceğiniz bir iOS oyunu.

Monster Truck Extreme Dash, iPhone ve iPad cihazlarınızda hiçbir ücret ödemeden oynayabileceğiniz canavar kamyon yarışı oyunlarından biri. Bazen şehrin ortasında, bazen çölde, bazen de ormanda canavar kamyonunuzla akrobatik hareketler yaparak para kazanmaya çalışıyorsunuz.

iOS platformunda da ücretsiz karşımıza çıkan canavar kamyon oyununda yarışlara katılmak yerine kendinizle yarışıyorsunuz. Amacınız kaza yapmadan, bir yerlere çarpmadan olabildiğince uzun süre hayatta kalmak ve aracınızı sürmek. Tabii ki bu hedefinize rahatlıkla ulaşmanızı sağlayan engeller var. Benzininizin hiç olmadığı bir vakitte bitmesi, yolun engebeli olması aşmanız gereken engellerden bazıları.

Her biri farklı sürüş tekniği gerektiren ve donanıma sahip dört canavar kamyon arasından seçimimizi yaptıktan sonra serbest stil yarışlara katılarak tamamen şov yapmanın zevkine varabiliyor, belli hareketler yaptırarak para kazandıran görevlere katılabiliyorsunuz. Bunların haricinde her gün altın kazandıran günlük bonus görevlerde de dilerseniz bulunabiliyorsunuz.

Orta kalitede görseller sunan oyunda canavar kamyonunuzu ekranın sağ ve sol taraflarına dokunarak yönlendiriyorsunuz. Düz yolda aracı kontrol etmek basit olsa da havada süzüldükten sonra yere indirmek biraz zor. Aracın tüm tekerlekleri yere basacak şekilde indirmeniz gerekiyor. Aksi halde oyuna veda ediyorsunuz. Oyunda puan kazandıran akrobatik hareketler olduğundan bu dengeyi iyi kurmanız lazım.

Monster Truck Extreme Dash, görsellikten çok oynanışa önem veriyorsanız oynadığınız süre boyunca eğleneceğiniz bir canavar kamyon oyunu.

YORUMLAR