Monster Truck Jam Parking Simulator 1.0 (ios)

Monster Truck Jam Parking Simulator

1.0
Monster Truck Jam Parking Simulator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Monster Truck Jam Parking Simulator, iOS cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli ve aksiyon dozu yüksek bir simülasyon oyunu.

Monster Truck Jam Parking Simulator, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğimiz sürükleyici ve tehlike dolu bir canavar kamyon simülasyon oyunu olarak tanımlanabilir.

Canavar kamyonların gösterilerinden hoşlanmayan yoktur. Peki arabaları, kamyonları, otobüsleri sıra sıra dizip üzerlerinden atmalaya çalıştıkları bu gösterilere bizzat katılmaya ne dersiniz? Monster Truck Jamp Parking Simulator ile bunu gerçekleştirme şansını elde ediyoruz. Oyunda birbirinden tehlikeli parkurlar üzerinde mücadele ediyor, devasa aracımızı kontrolde tutmaya çalışıyoruz.

Oyunda aracımızı kontrol edebilmek için ekranın alt bölümlerinde konumlandırılmış olan pedalları ve yön tuşlarını kullanabiliyoruz. Kontroller görevlerini sorunsuz bir şekilde yerine getirse de oyun epey zor bir yapıya sahip. Neyse ki kullanıcılar kontrol mekanizmasını diledikleri gibi değiştirebilme şansına sahip. Bu sayede kendimize en uygun tipi seçebiliyoruz.

Oyunun en eğlenceli kısmı ise birbirinden farklı ve ilginç görevlerle yeteneklerimizi sınaması. Bu görevler oyuna çeşitlilik katarak kısa sürede tekdüze bir yapıya kavuşmasını engelliyor. En önemlisi de tüm bu görevler tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Oyunda kullanabileceğimiz dört farklı kamyon çeşidi mevcut.

Oyun her ne kadar ücretsiz sunulsa da içerisinde bazı satın almalar mevcut. Bunların hiçbiri mecburi değil fakat oyun zevkini artırabilecek cinsten.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Monster Truck Jam Parking Simulator, aksiyon odaklı bir araba kullanma oyunu arayanların denemesi gereken bir seçenek.

YORUMLAR