Moon Tower Attack

Moon Tower Attack
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Moon Tower Attack mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur

Moon Tower Attack bilim kurguyu ve fantastik öğeleri aynı oyun içerisinde bir araya getiren bir mobil kule savunma oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir strateji oyunu olan Moon Tower Attack'da Ay'a yolculuk ediyoruz ve dünyanın uydusuna yerleşmeye çalışan bir koloninin kaderini belirlemek için mücadele ediyoruz. Bu savaşta biz orklar ve farklı fantastik canavarlar saldırırken topraklarımızı korumamız ve düşman dalgalarına karşı ayakta durmamız gerekmekte. Bu iş için farklı özelliklere sahip savunma kulelerinden faydalanıyoruz.

Moon Tower Attack'da her yeni düşman dalgası bize daha güçlü bir şekilde saldırıyor. Güçlenen düşman dalgalarına karşı savunma kulelerimizi geliştiriyoruz ve yeni kuleleri haritada ihtiyaç duyulan noktalara yerleştiriyoruz. Ayrıca özel yeteneklerimizi kritik anlarda kullanarak güç durumlardan kolayca sıyrılabilmekteyiz. Moon Tower Attack'ın oyun yapısı ezbere oynamamızın önüne geçiyor; çünkü her bölümün başında savunma kulelerimiz farklı yerlere yerleştiriliyor. Düşmanlarımız da her seferinde farklı noktalardan saldırıyor. Bu sayede aynı bölümü 2 kere oynasanız bile yeni bir oyun tecrübesi yaşıyorsunuz.

Moon Tower Attack oldukça güzel grafikler ve görsel efektlerle süslenmiş bir oyun.

YORUMLAR