Moshi Monsters Village

Moshi Monsters Village
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz simülasyon oyunudur.

Küçüklüğümüzde oynadığımız sanal bebek oyunlarını hatırlamayan yoktur sanıyorum. Moshi Monsters da işte o bizim çocukken oyuncak olarak satın alıp oynadığımız sanal bebek oyunlarının dijitale dökülmüş hali.

Moshi Monsters, öncelikle bir web sitesi üzerinden oynanan sanal bebek oyunuyken artık aynı karakterlerle oynayabildiğiniz mobil oyunları da mevcut. Moshi Monsters Village ise bu karakterlerle oynadığınız bir simülasyon oyunu.

Oyunda amacınız şehrin kaynaklarını yönetip en iyi ve en güzel şehri kurmak ve bununla birlikte Moshilere de gereken bakımı sağlamak. Şehri oyunda bulunan yüzlerce dekorasyon öğesiyle güzelleştirebilir ve kişiselleştirebilirsiniz.

Oyunda ayrıca bir diğer göreviniz Moshi bebekleri olan Moshling'leri kötü karakter Dr. Strangelove'ın elinden kurtarmak. Ayrıca Moshi bebeklerine de gereken bakımı sağlamanız gerekiyor.

Bu arada da mini oyunlarla eğlenebilir ve keyifli vakit geçirebilirsiniz.Etkileyici ve sevimli 3D grafikleri ile de dikkat çeken bu oyun özellikle küçük yaştaki çocuklar olmak üzere her yaştan insana hitap ediyor.