Motus: Endless Run

Motus: Endless Run
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Motus: Endless Run, engellere çarptıkça küçüldüğünüz Türk yapımı sonsuz koşu oyunu.

Motus: Endless Run, sadece iOS platformunda indirilebilir olan Türk yapımı sonsuz koşu oyunu. Bildiğimiz sonu gelmeyen, yüksek puan yapmak adına saatlerimizi verdiğimiz yüksek kalitede görseller sunan oyunlardan hem oynanış hem de görsel açıdan biraz farklı.

Oyunda kırmızı renkli bir kafayı kontrol etmeye çalışıyoruz. Soldan sağa doğru ilerleyen oyunda amacımız parçalarımıza ayrılmadan gidebildiğimiz kadar gitmek. Karşımıza hareketli birçok engel çıkmakla birlikte bunlar arasında siyah – beyaz olanlara dokunduğumuzda kütlemizi küçültmüş, renkli olanlara dokunduğumuzda büyümüş oluyoruz. Siyah – beyaz renkte engeller ekranın her noktasından çıkabiliyor ve değdiğimizde canımız yanmıyor; sadece küçülüyoruz. Tabii ki bir nokta kadar küçüldüğümüzde son dokunuşumuz oluyor.

Oyunun kontrol sistemi çok basit. Karakterimizi hızlandırmak için ekranın sağ tarafına dokunuyor, yukarı çıkarmak ve aşağı indirmek için de parmağımızı yukarı/aşağı sürüklüyoruz. Zaten karakterin nasıl yönetileceği, ilerlerken nelere dikkat etmemiz gerektiği başlangıçta gösteriliyor.

YORUMLAR