Mr. Crab 1.3.0 (ios)

Mr. Crab

Mr. Crab
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mr. Crab eğlenceli bir arcade oyunu arayanların mutlaka değerlendirmesi gereken alternatiflerden bir tanesi. Oyunun en önemli özelliği tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor olması. Hem tablet hem de akıllı telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bu oyundaki temel amaç Mr. Crab isimli sevimli yengeçe yardım etmek ve zirveye çıkmasına yardım etmek.

Oyunda çok basit kontrollere yer verilmiş. Ekrana tıklayarak karakterin zıplamasını sağlıyoruz ve engellerden kaçarak ekranın en üst kısmına ulaşmasını sağlıyoruz. Elbette bunu başarmak hiç de kolay olmuyor. Tırmandığımız kule sürekli olarak dönüyor ve karşımıza olmadık şeyler çıkıyor.

Mr. Crab’de toplam 27 farklı görev bulunuyor. Bu görevler boyunca karşımıza 4 farklı acımasız düşman çıkıyor ve bu düşmanları alt etmemiz bekleniyor. 27 görev az gelirse 14 tane görev daha açabiliyorsunuz. Gelişmiş 3 boyutlu grafikler oyunun bir başka dikkati çeken noktası.

Genel olarak Mr. Crab hızlı ve dinamik bir atmosfere sahip olan keyifli bir arcade oyun. Ücretsiz olarak sunulması da en büyük artısı.