MSN Health & Fitness

MSN Health & Fitness
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MSN Health & Fitness, sağlıklı bir vücuda sahip olmanız gereken her şeyi bulabileceğiniz Microsoft'un resmi sağlık ve fitness servisi.

MSN Health & Fitness, sağık ihtiyaçlarınızı karşılamak ve daha sağlıklı yaşayabilmek adına ihtiyacınız olan haberleri, rehberleri, diyetleri, antremanları, beslenme alışkanlıklarını ve egzersizleri sizlere ücretsiz olarak sunan bir MSN servisidir.

MSN Sağlık ve Fitness olarak Android, iOS ve Amazon platformlarında çıkış yapan uygulama pek çok kişi tarafından övgü alıyor. En güncel sağlık, beslenme ve fitness haberlerine erişerek sürekli sağlık ve spor alanındaki bilgilerinizi güncel tutmanızı sağlayacak uygulama ile yapabileceğiniz bazı işlemler aşağıdaki gibidir:

  • Adım Ölçer ile gün boyu attığınız adım sayısını hesaplama ve detaylı analizlere göz atarak gelişme durumunuzu kontrol edebilme.
  • Koşu İzleyici ile koşarken ve bisiklet sürerken yapılan süre, gidilen mesafe ve hızını ile birlikte yaktığınız kaloriyi uygulama üzerinde görebiliyorsunuz.
  • Diyet İzleyici ile günlük aldığınız kalori miktarını listedeki yiyeceklerden seçerek kolayca hesaplayabilirsiniz.
  • Kardiyo İzleyici ile yaptığınız kardiyo çalışmalarıı takip edip gelişmenizini görüntüleyebiliyorsunuz.

Uygulama üzerinde kaydedilen tüm verileriniz HealthKit'te saklanıyor. Böylece daha sonra istediğiniz bir zamanda kontrol etme imkanınız oluyor. Tüm bu işlevleri dışında antrenman videoları izleyerek spor , yoga ve pilates yapabilir. Bu sayede daha sağlıklı ve fit bir vücuda sahip olabilirsiniz.

Eğer iPhone veya iPad'iniz varsa, MSN Sağlık ve Fitness'ı kesinlikle ücretsiz olarak indirip denemenizi öneriyorum.

YORUMLAR