Must Deliver 1.3 (ios)

Must Deliver

1.3
Must Deliver
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Must Deliver, aksiyon oyunları oynamaktan keyif alan oyunseverlerin denemesi gereken yapımlardan biri.

Must Deliver, özellikle retro atmosfere sahip nostaljik oyunlar oynamaktan keyif alan iPhone ve iPad sahiplerinin tamamen ücretsiz olarak indirebilecekleri eğlenceli aksiyon oyunlarından bir tanesi. Zombi teması üzerine kurulu olan bu oyunda enfeksiyona karşı geliştirilen antidotu hayatta kalanlara yetiştirmekle görevli olan bir karakterin kontrolünü alıyoruz.

Öncelikle belirtmeliyim ki oyun her ne kadar zombi temasına sahip olsa da grafikleri itibariyle her yaştan oyunsever tarafından rahatlıkla ve güvenle oynanabilecek türden. Rahatsız edici hiçbir görüntü yok ve bu da oyunu çocukların dahi keyifle oynayabilmesini garantiliyor.

Must Deliver'ın son derece hızlı ve akıcı bir oyun yapısına sahip olduğunu görüyoruz. Kuşbakışı kamera eşliğinde peşimizden koşan zombilerden hızla kaçmaya ve hayatta kalanlara ulaşmaya çalışıyoruz. Oyunda pek çok farklı karakter mevcut fakat bunların hepsi açık değil. Zamanla açılan karakterleri seçebiliyor ve kendilerine özgü olan özel yeteneklerinden faydalanabiliyoruz. Çeşitliliğin bol olması oyunun sıkıcı hale gelmesine engel oluyor.

Oyunda değişken hava ve yol şartlarında mücadele ettiğimiz için her türlü zorluğa karşı dikkatli olmamız gerekiyor. Aksi halde ilacı sağ kalanlara ulaştıramadan biz de zombiye dönüşebiliriz.

Zamanlamanın ve çevikliğin son derece önemli olduğu bu oyun, boş zamanlarını eğlenceli bir şekilde gerçirmek isteyenlerin denemesi gerekenlerden bir tanesi.

YORUMLAR