Navy Field 2.4.3 (ios)

Navy Field

Navy Field
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Navy Field, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur.

Navy Field, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir harika deniz stratejisi oyunu olarak dikkatimizi çekiyor. Gerçekçi sahnelerin yer aldığı oyunda harika bir savaş deneyimi yaşayabiliyorsunuz.

Son derece kaliteli görsellerin ve etkileyici atmosferin yer aldığı zevkli ve gerçekçi bir savaş oyunu olan Navy Field, denizler üzerinde geçen bir oyundur. Oyunda 2. Dünya Savaşında geçen deniz savaşlarını yeniden simüle ediyor ve gerçekçi savaşlara katılım sağlıyorsunuz. Gerçek zamanlı olarak oynanan oyunda gerçekçi bir atmosfer ile karşılaşıyor ve dikkat çekici özellikleri kullanabiliyorsunuz. Gelişmiş sistemlerin yer aldığı  oyunda farklı mekanikler ve realistik kontroller yer alıyor. Zırhlı denizaltıların ve gemilerin yer aldığı oyunda kendinize stratejik taktikler belirliyor ve diğer oyuncularla mücadele ediyorsunuz. Sürekli kendinizi geliştirmeniz gereken oyunda oldukça zorlu sahnelerle karşılaşabiliyorsunuz.

Gerçek bir savaş gemisini kontrol ediyormuş gibi hissettiğiniz oyunda kaptanınıza yardımcı olmanız gerekiyor. Dikkatli olmanız gereken oyunda sağlam stratejiler kurmalı ve diğer oyuncularla mücadele etmelisiniz. Zevkli bir deneyim sunan oyunda farklı mekanikler de yer alıyor. Ayrıca oyunda gerçek bir savaş gemisi kontrol ediyormuş gibi hissedebiliyorsunuz. Klanlar kurup diğer klanlara katılabileceğiniz oyunda kendinize müttefikler edinebiliyorsunuz. Yüksek kaliteli grafiklerin de yer aldığı oyun tamamı 3 boyutlu sahnelerde geçiyor. Eğer savaş oyunlarından zevk alan biriyseniz bu oyunu şiddetle öneririm.

Navy Field oyununu iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR