New Romance of the Three Kingdoms 1.1.2 (ios)

New Romance of the Three Kingdoms

New Romance of the Three Kingdoms
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Eşsiz deneyim sunan bir strateji oyunu

New Romance of the Three Kingdoms, iOS tablet ve telefonlarınızda oynayabileceğiniz nefes kesen bir strateji oyunu olarak dikkat çekiyor.

Nefes kesen atmosferi ve sürükleyici etkisiyle ön plana çıkan oyunda krallığınızı yüceltiyor ve arkadaşlarınızla birlikte heyecanlı bir deneyim yaşayabiliyorsunuz. Gerçek zamanlı olarak oynanan oyunda stratejik taktikler geliştirmeli ve rakiplerinizi alt etmelisiniz. Krallığınızı yücelterek en güçlü konuma gelmeniz gereken oyunda ordularınızı da eğitmeniz gerekiyor. Geniş bir haritaya sahip olan oyunda binalarınızı yükseltiyor ve krallığınızı yüceltiyorsunuz. Zafere ulaşmak için kıyasıya mücadele edebileceğiniz oyunda arkadaşlarınızla loncalar da kurabiliyorsunuz. 3 farklı krallığın yer aldığı oyunda tarafınızı da iyi seçmeniz gerekiyor.

Boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz oyunda 100'den fazla kahraman yer alıyor. Kaliteli görselleri ve bol içerikleriyle de ön plana çıkan New Romance of the Three Kingdoms oyunun sakın kaçırmayın. New Romance of the Three Kingdoms oyununu iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR