Night Sky Lite 3.7.2 (ios)

Night Sky Lite

Night Sky Lite
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Night Sky Lite, gökyüzünde olan biteni ayrıntılı olarak keşfetmenize imkan sağlıyor.

Şehrin ışıklarını bir kenara bıraktığınızda gökyüzünün o eşsiz görüntüsüyle yalnız kalırsınız. İşte bu muhteşem görüntünün içerisinde bulunan yıldızları biraz daha yakından tanımak ister misiniz?

Night Sky Lite, iOS işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinden ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir astronomi uygulaması. Uygulamaya giriş yaptığınız andan itibaren gökyüzünü derinlemesine keşfedebilirsiniz. Açık bir havada o parça parça gözüken yıldızlar, aslında anlamlı birer isimlerden oluşuyor. İşte tüm bu isimleri size gösterebilen Night Sky Lite, hangi konumda olduğunuzu da rahatlıkla bulmanızı sağlıyor.

Telefonunuza yüklediğiniz Night Sky Lite uygulaması sayesinde gökyüzünü bir dijital ekran aracılığıyla gözlemliyorsunuz. Bu uygulama ile birlikte eşsiz gökyüzüne artık her zamankinden daha farklı bakacaksınız. Mesela yıldızların nasıl şekillere büründüğünü öğrenebilirsiniz. Ayrıca bu sayede zaman içerisinde gökyüzündeki tüm yıldızların ismini ve yerlerini kavrayabilme imkanınız var. Bu güzel uygulamayı gökyüzünü merak ediyorsanız mutlaka indirin.

YORUMLAR