Nilüfer Turizm

Nilüfer Turizm
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Nilüfer Turizm uygulaması sayesinde bilet alım ve rezervasyon işlemlerini mobil cihazımızdan yapabiliyoruz.

Nilüfer Turizm, iPhone ve iPad cihaz sahipleri için tamamen ücretsiz olarak sunulan ve onlara şehirlerarası yapacakları yolculuklar için otobüs bileti alma ve rezervasyon yaptırma işlemlerinde yardım etmek üzere tasarlanmış bir uygulama.

Sık sık şehirlerarası seyahat eden biriyseniz ve seyahatlerinizde Nilüfer Turizm'in hizmetlerden faydalanıyorsanız bu uygulamayı mutlaka kullanmanızı tavsiye ediyorum. Şehirlerarası yapacağınız seyahatler için bu uygulama aracılığıyla sefer saatlerine göz atabilir, biletlerinizi satın alabilir veya satın almış olduğunuz biletleri iptal ettirebilirsiniz. Üstelik tüm bu özellikler herkesin rahatlıkla kullanabileceği bir arayüz eşliğinde sunuluyor.

Uygulama üzerinden bilet almak toplam 4 adımda gerçekleşiyor ve her adım mümkün olduğunca basit tutulmuş. Adımızı, soyadımızı, telefon numaramızı, gitmek istediğimiz yeri seçerek bilet alma işlemlerini tamamlayabiliyoruz. Testlerimiz esnasında hiçbir sorun çıkarmayan Nilüfer Turizm, sıkça seyahat eden kişilerin favori uygulamaları arasında yer alacağa benziyor.