Nimble Quest

Nimble Quest
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    27

  • Üretici

    NimbleBit LLC

Nimble Quest, iPhone ve iPad'lerini üzerinde oynayabileceğiniz heyecan ve aksiyon dolu bir yılan oyunudur.

Nimble Quest, iOS cihazlarınız üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz aksiyon ve heyecan dolu bir yılan oyunudur. Eski Nokia telefonlarda oynadığımız yılan oyununu anımsatan fakat çok daha farklı ve heyecan dolu versiyonudur.

Tiny Tower, Sky Burger ve Pocket Planes gibi popüler oyunları geliştiren şirket tarafındna hazırlanan uygulamada yılan yerine bir takım kahramanı kontrol ediyorsunuz. Kontrol ettiğiniz kahramanlar birbirinizi takip ederek yılan gibi oyun alanında hareket etmektedirler. Yılan oyunundaki gibi kahramanlar ile alandaki objelere çarpmamanız gerekiyor. Yılan oyunundan bir diğer farkı ise, kahramanlarınızı öldürmeye çalışan düşmanların bulunmasıdır. Kahramanlarımız oyunda düşmanlara yaklaştıkça otomatik olaral saldırı yapmaktadırlar. Düşmanlarınızı yenmeniz durumunda değerli taş kazanabilir ve bu taşları kahramanlarınızı hız ve gücünü arttırmak için kullanabilirsiniz.

Multiplayer olarak arkadaşlarınız veya diğer online oyuncular ile oynayabileceğiniz oyun ile zamanın nasıl geçtiğini anlamayabilirsiniz. Bunun dışında diğer oyuncularında bulunduğu birliklere katılabilirsiniz.

Aksiyon oyunları oynamaktan hoşlanıyorsanız, nimble Quest'i iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek mutlaka oynamanızı tavsiye ederim.

 

YORUMLAR