NinJump Dash: Multiplayer Race

NinJump Dash: Multiplayer Race
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

NinJump Dash: Multiplayer Race ücretsiz olarak oynayabileceğiniz çok oyunculu bir yarış oyunudur

NinJump Dash: Multiplayer Race eğer içerisinde bolca aksiyon barındıran bir yarış oyunu oynamak isterseniz tavsiye edebileceğimiz bir mobil oyun.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak inidirp oynayabileceğiniz bir oyun olan NinJump Dash: Multiplayer Race'de ninja kahramanlarımızı yarıştırarak bitiş çizgisinden ilk geçen yarışçı olmaya çalışıyoruz. Kendi kahramanımızı seçtikten sonra dilersek Facebook arkadaşlarımızla, dilersek dünya çapındaki diğer oyuncularla eşleşiyoruz ve yarışmaya başlıyoruz. Çok oyunculu olan NinJump Dash: Multiplayer Race bu yönüyle bize bolca rekabet ve çekişme sunuyor.

NinJump Dash: Multiplayer Race oynanış olarak bir aksiyon oyunu ve yarış oyununun karışımı olarak tanımlanabilir. Oyunda kahramanlarımız koşarken bir yandan da diğer yarışçılarla savaşabiliyor. Ninja yıldızlarımızı, roketleri, geçitleri ve sürpriz power upları kullanarak önümüzdeki yarışçıları geriye fırlatabiliyoruz. Diğer oyuncularda aynı şekilde kirli oynayabiliyorlar. Bütün bunları yaparken bir yandan da önümüzdeki engellerin üzerinden atlamamız gerekiyor. Oyunun hızlı ve dinamik yapısı bize bolca adrenalin salgılatıyor.

NinJump Dash: Multiplayer Race eğer farklı bir yarış tecrübesi yaşamak isterseniz hoşunuza gidebilir.

YORUMLAR