Nitro Rush 1.15 (ios)

Nitro Rush

Nitro Rush
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Nitro Rush, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir yarış oyunudur.

Nitro Rush, araba tutkunlarının ve bu türde oyunlara meraklı kitlenin hoşuna gidecek bir yarış oyunu olarak karşımıza çıkıyor. iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz bu oyunda, çok oyunculu bir maceranın içine atılıyoruz. Her yaştan insanın keyifli vakit geçirebileceği ve araba yarışı klasmanında farklı bir tat arayanların hoşuna gidecek bir oyun olan Nitro Rush'a dilerseniz biraz daha yakından bakalım. 

''Hız gereklilikse, koşturmacayı idare etmek bir içgüdüdür.'' Bu sloganı oyunun açıklamasında görünce oldukça dikkatimi çektiğini söylemeliyim. Gerçekten iddialı cümlelerle kendini merak ettiren bir oyunla karşı karşıyayız. Üstelik oynanış olarakta farklı yapıda bir oyun olmuş Nitro Rush. Çok oyunculu yapısı ve coğrafi konumu kullanarak çevremizde kim varsa ona meydan okumayı olanaklı kılan oyunda, bir yarış oyunundan alınabilecek zevki fazlasıyla alıyorsunuz.

Çok oyunculu olması oyuna şans tanınması konusunda ekstra artı sağlıyor. Zira online olarak oynayabileceğiniz yarışların heyecan katsayısı yalnız oynadığınız yarışlara kıyasla kat kat daha iyi olacaktır. Satın alınabilir araçlar ve performans yükseltmeleri rekabeti biraz engellese de oyuna tat katmış diyebilirim. Aracınızı yok edilemez hale getiren Crazy Mod'dan da bahsetmeden geçmeyelim. Sizi fazlasıyla güçlü kılıyor. Oyunda son olarak hakimiyet alanı yaratabileceğinizi de söylemem gerekli. Bu sayede çevrenizdeki insanları yendiğinizde o bölgenin sahibi siz olabilirsiniz.

Gerçek bir yarış tutkunuysanız Nitro Rush'ı ücretsiz olarak indirip hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Her yaştan insana hitap etmesi ve oynanabilirlik açısından da başarılı olması sebebiyle denemenizi mutlaka öneririm.