No Limit Drag Racing 1.21 (ios)

No Limit Drag Racing

No Limit Drag Racing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

No Limit Drag Racing, iPhone ve iPad sahiplerinin ücretsiz olarak oynayabileceği heyecanlı araba yarışı oyunlarından bir tanesi.

No Limit Drag Racing, hem online olarak hem de offline olarka araba yarışları yapabilmenizi sağlayan ücretsiz, heyecanlı ve eğlenceli bir iOS araba yarışı oyunu. iPhone ve iPad sahiplerinin ücretsiz olarak indirip oynayabileceği oyunda farklı araçlar içerisinde en çok beğendiğinizi seçerek ilk olarak modifiye yapmalı ve daha sonra performansını güçlendirmelisiniz. Tüm gerekli ayarları yaptıktan sonra ister diğer oyuncular ile yarışmaya başlayabilir isterseniz kendi kariyer modunuza başlangıç yapabilirsiniz.

Herhangi bir ücret ödemeden indirerek oynayabileceğiniz oyunun grafikleri ücretsiz bir oyuna göre gerçekten iyi. Fakat yine de uygulama mağazası üzerinde daha iyi grafiklere sahip olan araba yarışı oyunları olduğunu söyleyebilirim.

Oyunda sadece süratli araba yarışı var. Yani ne trafik, ne caddeden geçen insanlar bu oyunda yok. Amacınız maksimum hız ile yarışları en iyi yerde tamamlamak. Eğer iyi bir şöförüm diye düşünüyorsanız kendinizi bu oyun ile sınayabilirsiniz.

Oyunun şüphesiz en güzel yanı multiplayer modunun olması. Böylece diğer online olan oyuncular ile yarışlara girerek kıyasıya eğlenebiliyorsunuz. Fakat online oynamayı sevmiyorsanız kariyer modu açarak kendi başınıza ilerleyebilirsiniz.

iPhone ve iPad sahibi olup araba oyunu oynamayı seven oyuncuların tercih edebileceği başarılı oyunlar arasında yer alan ve son zamanlarda oldukça popüler olan No Limit Drag Racing'i hemen indirerek deneyebilirsiniz.