Nova Defence

Nova Defence
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    75

  • Üretici

    EMOBI GAMES JOINT STOCK COMPANY

Nova Defence eğlenceli bir kule savunma oyunudur

Nova Defence eğer iOS işletim sistemine sahip bir iPhone veya iPad sahibiyseniz ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir kule savunma oyunudur.

Nova Defence'nin hikayesi insanlar ve uzaylılar arasında yaşanan savaşlara odaklanmaktadır. İnsanlar var olabilmek için galaksi çapında uzaylı istilacılarla çarpışmakta ve zor zamanlar geçirmektedirler. Biz bu mücadele sırasında insanların elinde kalan savunma birliklerini yönetmeli ve kurtuluş aramalıyız.

Nova Defence'te koloni gezegenlerinde, çöllerden sık ormanlara birçok farklı ortamlarda üstümüze akın akın saldıran uzaylılara karşı koymaya çalışıyoruz. Bu iş için kendi savunma kulelerimizi stratejik bir bir şekilde yereştirerek uzaylıların istila ekiplerini bozguna uğratmalıyız. Emrimize birçok farklı savunma kulesi sunulmakta. Bu kuleler farklı özelliklere ve saldırı şekillerine sahipler ve 20 adet özel kule geliştirmesiyle güçlendirilebiliyorlar.

Nova Defence'de üzerimize saldıran uzaylılar da farklı tipte ve farklı yeteneklere sahipler. Nova Defence'nin güzel bir yönü bu türdeki oyunlara güzel bir katkı yapması. Oyunda bölümsonu canavarları ile karşılaşmaktayız ve efsanevi savaşlara katılmaktayız.

Nova Defence sundupu farklı oyun modları sayesinde oyununun hikaye modunu bitirdikten sonra tekrar tekrar oyunu oynamanıza olanak sağlıyor. Eğer kule savunma oyunlarını seviyorsanız Nova Defence'yi deneyebilirsiniz.

 

YORUMLAR