Ocean Tales

Ocean Tales
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ocean Tales hiçbir ücret ödemeden indirebileceğiniz uzun soluklu bir şehir kurma oyunuduru.

Ocean Tales ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir şehir kurma oyunudur. Diğer şehir kurma oyunlarından ufak detaylarla sıyrılan bu oyunda aynı zamanda kendi deniz filonuzu da oluşturabilme şansına sahipsiniz.

Tıpkı diğer şehir kurma oyunlarında olduğu gibi Ocean Tales’de de şehir kurabilmek için ve bu şehri büyütebilmek için kaynakları verimli kullanmak gerekiyor. Oyuncular meyve ve sebze yetiştirebilir, diğer oyuncularla mal değiş-tokuşu gerçekleştirebilirler. Bunlara ek olarak elbette kendi şehrinizi dilediğiniz gibi dekore edebilirsiniz.

Oyun karada olduğu kadar denizde de ilerliyor. Örneğin kendinize güçlü gemilerden oluşan bir filo oluşturabilirsiniz. Elbette bu filodaki gemilerin güçlendirilmeye ihtiyacı var ve eğer yeterli paranız varsa güçlü bir filoya sahip olabilir, dinyanın uzak noktalarını keşfe çıkabilirsiniz. Gemilerinizin saldırı gücünü de yükseltmelisiniz çünkü denizde nelerle karşılacağınızı asla bilemezsiniz.

Bir mobil oyuna göre iyi denebilecek grafikler sunan Ocean Tales’de kontroller de herhangi bir eksikliğe sahip değil. Kısaca bu oyun uzun soluklu oyunlardan hoşlanan kullanıcıların beğenisini zorlanmadan kazanacaktır.

YORUMLAR