Offline Dictionaries 2.0 (ios)

Offline Dictionaries

2.0
Offline Dictionaries
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Offline Dictionaries, adında da belirtildiği gibi internet bağlantımız olmadan kullanabileceğimiz bir sözlük uygulaması.

Offline Dictionaries, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde kullanılmak üzere geliştirilmiş, kapsamlı bir sözlük uygulaması olarak dikkat çekiyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulama, özellikle sık sık yurtdışına çıkan ve yabancı ülkelerden kişilerle iletişim kurmak zorunda olan kullanıcıların ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanmış.

Uygulamada 50 farklı dil arasında anlam karşılıklarına göz atabiliyoruz. Sunulan diller arasında İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca, Rusça, Portekizce, Arapça, İbranice, Korece, Japonca ve Çince bulunuyor. Bu diller arasından herhangi bir tanesini seçebiliyor ve bu dillerdeki kelimelerin karşılıklarına bakabiliyoruz.

Offline Dictionaries'in dikkatimizi çeken en önemli özelliği tamamen çevrimdışı, yani internet bağlantısına ihtiyaç duymadan çalışabiliyor olması. Bu sayede uçakta, yabancı ülkelerde, internet bağlantımız yokken dahi kelimelere göz atabiliyoruz.

Gelişmiş bir arama fonksiyonuna sahip olan uygulamada özel olarak aradığımız tüm kelimeleri hızlıca bulabiliyoruz. Genel olarak sorunsuz bir çalışma karakterine sahip olduğunu belirtmemiz gerekiyor. Siz de ücretsiz ve kapsamlı bir sözlük uygulaması arıyorsanız Offline Dictionaries'i denemenizi öneriyorum.

YORUMLAR