Okey Golden 1.0 (ios)

Okey Golden

1.0
Okey Golden
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    3,131

  • Üretici

    Mynet

Okey Golden internet bağlantınız olmadan da oynayabileceğiniz bir mobil Okey oyunudur

Okey Golden oyun severlere nerede olurlarsa olsunlar mobil cihazlarını kullanarak Okey oynama imkanı veren bir mobil Okey oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızı veya iPad tabletlerinizi kullanarak Okey oynamanızı mümkün kılan Okey Golden oyunculara online olarak Okey oynama fırsatı vermenin yanında çevrimdışı olarak da Okey oynama imkanı veriyor. Bu sayede denizde vapur ile yolculuk ederken veya uzun otobüs yolculuklarınızda, seyahatlerinizde iOS cihazınızı kullanarak Okey oynayabilir ve bu ölü zamanları eğlenceli bir şekilde geöirebilirsiniz.

Okey Golden'ı online olarak da oynayabilir ve internet bağlantınızı kullanarak farklı rakiplerle eşleşebilirsiniz. Bu karşılaşmalarda Okey masanıza 4. oyuncuyu beklemenize de gerek yok. 2, 3 veya 4 kişi olarak yapabileceğiniz eşleşmeler sayesinde hızlı bir şekilde oyuncu beklemeden Okey oynamaya başlayabiliyorsunuz. Oyunda dilerseniz kendiniz bir masa açabilir, dilersenizö nceden açılmış masalara dahil olabilirsiniz.

Okey Golden üzerinden arkadaşlarınıza mesaj gönderebilmenize imkan veriliyor. Uygulamaya Facebook hesabınızla giriş yapabilmenin yanısıra misafir olarak da giriş yapabiliyorsunuz. Eğer oyunu tek başınıza oynayacaksanız çevrimdışı olarak giriş yapabilirsiniz.

YORUMLAR