Olympus Rising 2.4.0 (ios)

Olympus Rising

Olympus Rising
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Olympus Rising mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur

Olympus Rising eğre boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde değerlendirmek isterseniz oynamaktan keyif alabileceğiniz bir mobil strateji oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Olympus Rising mitolojik hikayesiyle ilginizi çekebilir. Olympus Rising'de Yunan mitolojisi konu alınıyor ve tanrıların yaşadığı dağ olarak ifade edilen Olimpos Dağı'nda geçen bir hikaye bizi bekliyor. Biz Olimpos Dağı saldırıya uğrarken bu dağı korumak için çabalıyoruz. Bu işi gerçekleştirmek için ordularımızın yanında tanrılardan gelen güçleri de kullanabiliyoruz.

Olympus Rising online altyapıya sahip bir oyun. Bu da onu hafiften bir MMO oyununa benzetiyor. Oyunda hem kendi şehrimizi inşa ediyoruz hem de bu şehri düşman saldırısına karşı korumak için onu savunma sistemleriyle donatıyoruz. Şehrimizin ne kadar gelişmiş olduğu ise gücümüzü sergiliyor.

Olympus Rising'de ordumuzu çeşitli mitolojik kahramanlarla güçlendirebilmekteyiz. Bu kahramanları savaşları kazandıkça geliştirmemize de imkan veriliyor. Olympus Rising'in grafik kalitesi bir hayli yüksek.

YORUMLAR