One More Line 1.0 (ios)

One More Line

1.0
One More Line
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

One More Line beceri ve refleks oyunları oynamaktan keyif alanların mutlaka denemesi gereken seçeneklerden bir tanesi.

One More Line iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli bir beceri oyunudur. Aslına bakarsanız benim için bu oyun ilk başladığımda son derece keyifliydi. Görsel açıdan tatmin edici bir atmosferde tuhaf görünümlü bir objeyi kontrol ediyordum. İşler zorlaştığında ise çileden çıkmaya ramak kalmıştı!

Öncelikle oyunda kontrol ettiğimiz karakterimiz kendi kendine yol alıyor. Onu hareket ettirmek için özel bir şey yapmamız gerekmiyor. Yol almaya başladığımızda karşımıza renkli objeler çıkmaya başlıyor. Ekrana dokunduğumuzda bu objelerin etki alanına giriyor ve ona göre yön değiştiriyoruz. Bunu çok hızlı bir şekilde yapmamız gerekiyor zira her şey birkaç milisaniyede olup bitiyor. Siz daha parmağınızı ekrandan çekerken kontrol ettiğimizi ünite çoktan bir yere çarpmış olabilir.

Bu tür oyunlarda görmeye alıştığımız gibi One More Line’da da ne kadar uzağa gidersek o kadar fazla puan alıyoruz. Beceri ve refleks tabanlı oyunlardan hoşlanıyorsanız One More Line’ı mutlaka denemeniz gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR